Obytné vozidlá a karavany

Motorhomes by Carthago - Dobrodošli doma

Čo môže byť lepšie ako spať na výlete vo vlastnej posteli a cítiť sa ako doma? Cestovanie s obytným automobilom Carthago je luxusné cestovanie na štyroch kolesách prémiovej triedy!

S našimipolointegrovanými aj integrovanými modelmiPremium budete na cestách vždy v pohodlí, komforte a bezpečí - bez ohľadu na to, kam vás cesta zavedie.

Prémiový výrobca s najväčším výberom podvozkov

Správny obytný automobil

Kto môže čo vôbec riadiť? Od zavedenia vodičského preukazu skupiny B 1. januára 1999 môžu držitelia nového vodičského preukazu viesť vozidlo s celkovou hmotnosťou maximálne 3,5 tony. S našimi ľahkými vozidlami máte v tomto prípade prospech aj z hľadiska pravidiel cestnej premávky: ste menej obmedzovaní, pokiaľ ide o maximálnu rýchlosť, predbiehanie alebo parkovanie.

Nájdite si teraz ten správny model

Polointegrované obytné automobily

Teilintegrierte Wohnmobile: dynamisch und komfortabel

Sú to kupé medzi obytnými vozidlami - ploché, elegantné a dynamické. Štíhla kabína navodzuje pocit bezpečia a dodáva obytným vozidlám praktickosť. Plochý profil strešného spojenia optimalizuje aerodynamiku a dodáva polointegrovaným obytným vozidlám športový nádych. Atraktívny vedľajší aspekt: vzhľadom na pôvodnú kabínu základného vozidla sú polointegrované obytné vozidlá vždy o niečo lacnejšie ako zložité integrované. Modely T sú preto vstupom do sveta obytných automobilov Carthago.

c-tourer T Lightweight/Comfort

Všestranný - ľahké modely s krátkou dĺžkou vozidla v hmotnostnej triede do 3,5 t a komfortné modely s celkovou hmotnosťou do 4,5 t.

Zistite viac

chic c-line novej generácie 2022

Fascinujúca prémiová trieda Carthago: elegancia, komfort a extravagancia.

Zistite viac

Integrované obytné automobily

Integrierte Wohnmobile: Unsere Kernkompetenz

Individuálny dizajn Carthago Premium-Integrates je fascinujúci už z diaľky. Na ceste je výhľad na krajinu a premávku vďaka mimoriadne dobrej viditeľnosti. Po príchode na miesto určenia, mimoriadny pocit priestoru. Existuje mnoho dôvodov, prečo je medzičasom viac ako každý šiesty integrovaný obytný automobil registrovaný v Európe v cenovom rozpätí od 85 000 eur Carthago.

Vstúpte do sveta integrovaných prémiových obytných automobilov! Oceníte veľkorysý priestor obývacej časti a dokonale integrovanú kabínu vodiča. Priestor je skutočný luxus - užívajte si ho pri bývaní, relaxácii pred televízorom, v kuchyni alebo v oddeliteľnej šatni. A v noci privítajte pohodlne prístupné sklopné lôžko nad prednými sedadlami alebo zadné lôžka s mimoriadne veľkými rozmermi na ležanie a mimoriadne príjemným komfortom sklápania.

c-compactline Super-ľahký

Najľahší obytný automobil v integrovanej 3,5-t prémiovej triede, vhodný do mesta vďaka o 15 cm menšej vonkajšej šírke a kompaktnej dĺžke vozidla.

Zistite viac

c-tourer Lightweight/Comfort

Všestranný - ľahké modely s krátkou dĺžkou vozidla v hmotnostnej triede do 3,5 t a komfortné modely s celkovou hmotnosťou do 4,5 t.

Zistite viac

Liner prémiová trieda integrovaných obytných automobilov

Liner-Premiummodelle: Luxus-Urlaub auf höchstem Niveau

Všetky obytné automobily Carthago sú vysoko kvalitné a majú mnoho dômyselne premyslených detailov. Naša trieda Liner Premium je však povestnou čerešničkou na torte: Počas dovolenky sa nezaobíďte bez pohodlia, užite si sebestačnosť a príjemnú atmosféru.

Interiér zaujme svojím vzhľadom, dojmom a funkčnosťou vďaka vysokokvalitným materiálom a inovatívnym riešeniam. Útulné, veľké sedacie súpravy v luxusných obytných vozidlách vás pozývajú na posedenie, kuchyne ponúkajú dostatok pracovných plôch a úložného priestoru na prípravu skvelých menu.

Kúpeľňový svet prémiových obytných automobilov je tiež výnimočný - v závislosti od modelu môžete očakávať komfortnú kúpeľňu alebo izbovú kúpeľňu. Kúpeľne v našich modeloch XL zostávajú neprekonané: otvorený umývací priestor s priestrannou sprchou, oddelená toaleta, veľká zrkadlová stena a masívne drevené posuvné dvere na predelenie vytvárajú skutočný kúpeľný raj pripomínajúci wellness dovolenku.

Špeciálna funkcia: Takmer všetky modely Carthago prekvapia šatňou. Stačí pár pohybov rukou a medzi obývacou časťou a spálňou sa vytvorí šatňa, ktorá je chránená pred pohľadom. Váš luxusný obytný automobil tak dokáže oboje: umožní vám nerušený výhľad na krajinu cez panoramatické okná a zároveň vás ochráni pred pohľadmi zvonku vo chvíľach, keď si chcete zachovať súkromie.

chic c-line / chic c-line superior / chic c-line XL new generation 2022

Fascinujúca trieda Carthago liner: elegancia, pohodlie a extravagancia.

Zistite viac

chic e-line / chic e-line XL

Korunou triedy Carthago Liner je väčší komfort, väčšia sebestačnosť, väčšia nezávislosť.

Zistite viac

chic s-plus / chic s-plus

Vrcholný model triedy Carthago Liner s výkonným pohonom zadných kolies.

Zistite viac

liner-for-two

Okrúhla obývacia skupina v zadnej časti s elektricky výsuvným TV lehátkom, jedinečná koncepcia 4 izieb

Zistite viac

Ako výrobca obytných automobilov v prémiovom segmente vám naše obytné automobily vždy poskytnú dostatok úložného priestoru a priestoru na spanie, v ktorom vám nebude nič chýbať. S luxusným obytným autom od spoločnosti Carthago sa ráno zobudíte vo veľkej posteli, vychutnáte si čerstvo uvarenú kávu pohodlne pri stole v obývačke a začnete deň v pokoji s nádherným výhľadom na krajinu. Naše obytné automobily Premium sú prísľubom bezpečnosti a príjemnej atmosféry - pocit z cestovania Carthago si zamilujete! Polointegrované obytné automobily sú základnými modelmi a presvedčia dynamickým a štíhlym dizajnom - ideálne na víkendový výlet do vášho vysnívaného mesta alebo na ďalšiu dovolenku pri mori. Integrované modely obytných automobilov sú našou hlavnou kompetenciou a sú vybavené všetkým, čo cestovanie na najvyššej úrovni zahŕňa: individuálny dizajn s ušľachtilým interiérom obytného automobilu, najlepší výhľad a pocit priestoru v triede, ktorá je sama osebe najlepšia. Užite si svoj päťhviezdičkový hotel na kolesách a strávte nezabudnuteľne krásne chvíle na svojej ceste. Prečo nestráviť celú zimu na teplom juhu?

Či už s čiastočne integrovaným alebo prémiovým integrovaným vozidlom, s našimi obytnými vozidlami Carthago nazbierate nespočetné množstvo jedinečných cestovateľských spomienok a vychutnáte si exkluzívny životný štýl - vitajte vo svojom obytnom vozidle Carthago!